TEAM

Directeur a.i.  ma-di-woe-do Jenny Tukker de.klimboom@ssba.net
Groep 1/2a ma-di-woe Linda Mooijekind lindamooijekind@ssba.net
do-vr Hanneke van der Linde hannekevanderlinde@ssba.net
 
Groep 1/2b ma-di Ellen Deckers ellendeckers@ssba.net
woe-do-vr Angela Immerzeel angelaimmerzeel@ssba.net
 
Groep 3 ma-di-wo Mieke Hagenaars miekehagenaars@ssba.net
do-vr Corrie Visser corrievisser@ssba.net
 
Groep 4 ma-di Jeanne van Schadewijk jeannevanschadewijk@ssba.net
woe-do-vr Conny Tersteeg connytersteeg@ssba.net
 
Groep 5 ma-di-woe-do Hilda Otten hildaotten@ssba.net
vr Ingeborg Markwat ingeborgmarkwat@ssba.net
 
Groep 6a ma-di-wo-do-vrij Roselien Vernooij  roselienvernooij@ssba.net
 
Groep 6b ma-di-woe-do-vr Leone van der Lip leonievanderlip@ssba.net
 
 
Groep 7 ma-di-do-vr Harry van der Meer harryvandermeer@ssba.net
   woe  Ingeborg Markwat  ingeborgmarkwat@ssba.net
Groep 8 ma-di-do-vr Cynthia van Klink cynthiavanklink@ssba.net
woe Roosmarie Los roosmarielos@ssba.net
 
Groep 7/8 ma-di Natalie Korsuize nataliekorsuize@ssba.net
woe-do-vr Janneke Markwat jannekemarkwat@ssba.net
Intern Begeleiders: ib.deklimboom@ssba.net
Intern begeleider ma-woe-do Karolien Heidweiller karolienheidweiller@ssba.net
Gedragsspecialist woe Cynthia van Klink cynthiavanklink@ssba.net
Bouwcoördinatoren:
onderbouw (gr1-4) woe(om de week) Hanneke van der Linde hannekevanderlinde@ssba.net
bovenbouw (gr5-8) woe Natalie Korsuize nataliekorsuize@ssba.net
Ondersteuning:
di-do-vr Linda van Rijn
CLS woe Natalie Korsuize nataliekorsuize@ssba.net
Administratie  ma Linda van Rijn adm.klimboom@ssba.net
Gym Femke Vermeij